LENOVO ThinkBook 16 G7 prenosnik, AMD Ryzen 5 7535HS, 16-palčni WUXGA zaslon, 16 GB RAM, 512 GB SSD, integrirana grafika (UMA), brez operacijskega sistema (DOS), barva Arctic Grey, 2 leti garancije
LENOVO ThinkBook 16 G7 prenosnik, AMD Ryzen 5 7535HS, 16-palčni WUXGA zaslon, 16 GB RAM, 512 GB SSD, integrirana grafika (UMA), brez operacijskega sistema (DOS), barva Arctic Grey, 2 leti garancije L..
- Brez DDV: 910,39€
- Blagovne znamke Lenovo
- Šifra: ALS48641162
- Proizvajalčeva koda: 21MW000PSC
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 21MW000PSC
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
LENOVO ThinkBook 16 G7 prenosnik, AMD Ryzen 5 7535HS, 16-palčni WUXGA zaslon, 16 GB RAM, 512 GB SSD, integrirana grafika (UMA), brez operacijskega sistema (DOS), barva Arctic Grey, 2 leti garancije
Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP izstopa kot vrhunski prenosnik, zasnovan za uporabnike, ki zahtevajo zanesljivost, zmogljivost in varnost. Njegov 16-palčni WUXGA IPS zaslon z razmerjem stranic 16:10 in svetilnostjo 300 cd/m2 nudi poglobljeno izkušnjo gledanja, idealno za delo in prosti čas. Napravo poganja AMD procesor, ki zagotavlja tekoče večopravilno delovanje in učinkovite zmogljivosti v različnih aplikacijah. Varnost je na prvem mestu: vključuje varnostni čip TPM 2.0 v firmwareu in čitalnik prstnih odtisov, ki ščitita vaše podatke pred nepooblaščenim dostopom. Za tiste, ki cenijo povezljivost, Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP ne razočara. Ponuja sodobne vmesnike, kot so USB4/DisplayPort 1.4 s podporo za 4K in Wi-Fi 6E, kar omogoča brezhibno integracijo v vsako delovno okolje. Oblika prenosnika z robustnim aluminijastim pokrovom in lahkim ogrodjem združuje prenosljivost z odpornostjo, potrebno za vsakodnevno uporabo. Ne glede na to, ali gre za delo ali zabavo, je prenosnik zasnovan za povečanje produktivnosti in podporo dinamičnim potrebam današnjih uporabnikov.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: LENOVO ThinkBook 16 G7 prenosnik, AMD Ryzen 5 7535HS, 16-palčni WUXGA zaslon, 16 GB RAM, 512 GB SSD, integrirana grafika (UMA), brez operacijskega sistema (DOS), barva Arctic Grey, 2 leti garancije
- Tip izdelka: Prenosnik - tečaj z odpirnim kotom 180°
- Teža: 1.7 kg
- Barva: Arctic siva
- Mere( Š x V x G): 35.6 cm x 25.35 cm x 1.75 cm
- Garancija proizvajalca: Osnovna garancija - 1 leto - prevzem in vračilo Omejena garancija na baterijo - 1 leto Osnovna garancija na baterijo - 1 leto Podaljšana garancija - 2 leti - prevzem in vračilo
- Lokalizacija: Regija: Hrvaška
- Brezžične povezave: 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3
- Operacijski sistem: No OS
- Vrsta procesorja: AMD Ryzen 5 7535HS / 3,3 GHz, do 4,55 GHz / 16 MB predpomnilnika
- Dodatne informacije: ENERGY STAR Kvalificirano, TCO certificirani prenosniki 9
- Prodajni program proizvajalca: Lenovo Najbolj prodajano
- Diagonala zaslona dodatno: 16\" 1920 x 1200 / WUXGA
- Numerična tipkovnica: Da
- Velikost pomnilnika: 16 GB DDR5 (1 x 16 GB)
- Vključene storitve: 2 leti Lenovo Depot podpora
- Tipkovnica: SLO
- SSD pogon: 512 GB SSD - NVMe
- Grafična kartica: AMD Radeon 660M
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Lenovo / Landererova 12 / Bratislava / Slovaška / lenovoslovenija@lenovo.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen 5 |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| SSD pogon | 512 GB |
| Operacijski sistem | No OS |
| Barva | Arctic siva |
| Brezžične povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Diagonala zaslona dodatno | 1920 x 1200 ( WUXGA ) |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR Kvalificirano, TCO certificirani prenosniki 9 |
| Garancija proizvajalca | Osnovna garancija - 1 leto - prevzem in vračilo Omejena garancija na baterijo - 1 leto Osnovna garancija na baterijo - 1 leto Podaljšana garancija - 2 leti - prevzem in vračilo |
| Grafična kartica | AMD Radeon 660M |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Opis izdelka | 512 GB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Prodajni program proizvajalca | Lenovo Najbolj prodajano |
| Teža | 1.7 kg |
| Tipkovnica | SLO |
| Varnost | Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov |
| Vključene storitve | 2 leti Lenovo Depot podpora |
| Mere( Š x V x G) | 35.6 cm x 25.35 cm x 1.75 cm |
| Tip izdelka | Prenosnik - tečaj z odpirnim kotom 180° |
| Vgrajena spletna kamera | Da |






