Objektiv Olympus 75-300mm 1:4.8-6.7 II telefoto črn
Čeprav je izjemno lahek in kompakten, nudi razpon goriščne razdalje, enakovreden 150 do 600-mm objektivom klasičnega 35-mm formata. Z njim lahko na posnetek ujamemo motiv povsem od blizu, ne da bi se ..
- Brez DDV: 501,26€
- Blagovne znamke Olympus
- Šifra: AVT113289
- Proizvajalčeva koda: V335400BW000
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: V335400BW000
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Dodatne informacije | izjemno kompakten in lahek, optični premaz ZERO zmanjša svetlobne odseve, primeren za potovanja, šport, naravo |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Mere (Š x V x G) | 116,5 mm, 69 mm |
| Specifikacije | https://www.olympus.si/site/en/c/lenses/om_d_pen_lenses/m_zuiko/m_zuiko_digital_ed_75_300mm_1_4_8_6_7_ii/index.html |
| Teža | 423 g |
| Vrsta objektiva | zoom |
| Vrsta objektiva dodatno | ED 75-300mm 1:4.8-6.7 II |
| Kategorija | tele |
| Kategorija dodatno | super-telephoto zoom |
| Zaslonka | 4.8-6.7 |
| Vrsta nastavka | M.ZUIKO |
| Zaslonka dodatno | II |
| Premer filtra | 58 mm |
| Stabilizator | / |
