Nahrbtnik PORT Hanoi 15,6", športen izgled , žep za tablico
Športni nahrbtnik za zaslon do 40 cm (15,6"). Veliki predal za prenosni računalnik, veliki sprednji predal za dodatke, sprednji žepek na zadrgo in poseben predal za tablico...
- Brez DDV: 17,20€
- Blagovne znamke PORT Designs
- Šifra: AVT128356
- Proizvajalčeva koda: 105320
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 105320
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Barva | črna |
| Dodatne informacije | veliki predal za prenosni računalnik, veliki sprednji predal za dodatke, |
| Dodatne informacije dodatno | sprednji žepek na zadrgo, poseben predal za tablični računalnik |
| Gaming | Ne |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Teža | / |
| Velikost | 39,6 cm (15,6") |
| Velikost dodatno | za tablice do 25,4 cm (10,1") |
| Notranje mere | 38,5 x 26 x 35 cm |
| Zunanje mere | / |
| Material | poliester |





