Slušalke z mik Genius HS-G560, gaming
Slušalke Genius HS-G560, s samo 248g, zagotavljajo prijetno nošenje več ur. Tehnologija za zmanjševanje hrupa zagotavlja jasno komunikacijo, mehka oblika materiala pa vam omogoča udobno avdio doživetj..
- Brez DDV: 18,35€
- Blagovne znamke Genius
- Šifra: AVT145372
- Proizvajalčeva koda: 31710007400
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 31710007400
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | dolžina kabla 2m, priklop 3,5mm |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Mere (Š x V x G) | 205 x 80 x 200 mm |
| Specifikacije | http://global.geniusnet.com/product/lychas-hs-g560 |
| Teža | 248 g |
| Vrsta priklopa | žične |
| Vrsta slušalk | Naglavne |
| Slušalke z mikrofonom | Da |
| Frekvenčni razpon | 20 Hz – 20 kHz |
