Monitor Samsung 32" G85NB Odyssey Neo G8 ukrivljen, Mini-LED, VA, 3840x2160, 2x HDMI, DP, USB, 240Hz
..
- Brez DDV: 835,82€
- Blagovne znamke Samsung
- Šifra: AVT163837
- Proizvajalčeva koda: LS32BG850NPXEN
- Razpoložljivost: Na zalogi
- Podatkovni list: Fiche_1401629.pdf
Oznake: LS32BG850NPXEN
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Podatkovni list: Fiche_1401629.pdf
- Energetska izkaznica:

| Default | |
| Barva | Črna/bela |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Mere (Š x V x G) | 713.0 x 606.4 x 311.1 mm |
| Priključki | 2x HDMI, DP, USB Hub, izhod za slušalke |
| Specifikacije | https://www.samsung.com/si/monitors/gaming/odyssey-neo-g8-g85nb-32-inch-240hz-1ms-curved-uhd-4k-ls32bg850npxen/, https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1401629_SL.pdf |
| Teža | 8.9 kg |
| Teža dodatno | Brez stojala 7 kg |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ločljivost dodatno | 16:9 |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Ločljivost | 3840 x 2160 ( 4K ) |
| Velikost zaslona | 81,28 cm (32,0") |
| Ukrivljen zaslon | Da |
| Prilagodljivo osveževanje | G-Sync |
| Namen monitorja | Gaming |
| Prilagodljivo osveževanje dodatno | FreeSync Premium Pro |
| Ukrivljen zaslon dodatno | 1000R |
| Tip matrike | VA |
| Svetilnost | 350 cd/m2 |
| Kontrast | 1,000,000:1 |
| Odzivni čas | 1 ms |
| Velikost pike | / |
| Vidni kot | 178/178 |
| Hitrost osveževanja | 240 Hz |
| Število barv in barvni gamut | Barvni gamut 95% |
| Nastavljivost zaslona | Višina, nagib, pivot, rotacija |
| VESA standard | 100x100 |
| Energijski razred | G |
| Mere brez stojala | 713.0 x 434.8 x 173.0 mm |
| Priloženo | Kabel DP |








