Projektor Acer Vero PL2520I Laser
..
- Brez DDV: 814,66€
- Blagovne znamke Acer
- Šifra: AVT165360
- Proizvajalčeva koda: MR.JWG11.001
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: MR.JWG11.001
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Brezžične povezave | da |
| Dodatne informacije | IP6X-odporen na prah , delovanje 24/7, 360 stopinj projekcija |
| Garancija v mesecih | 36m |
| Mere (Š x V x G) | 286 x 216 x 115.5 mm |
| Priključki | 2x HDMI, RS232, USB A x1, PC audio |
| Teža | 2,9kg |
| Tip projektorja | Poslovni |
| Zvočniki | 15W |
| Ločljivost | 1920 x 1080 |
| Tehnologija | Laser |
| Povezljivost (HDMI in ...) | Brezžično |
| Format projekcije | 16 : 9 |
| Glasnost | 29 dBA (ECO |
| Trajanje žarnice | 20,000 ur (Standard), 30,000 ur (ECO) |
| Svetilnost dodatno | 4000 lm |
| Barva ohišja | črna |
| Svetilnost | Od 3000 do 6000 lm |
| Kontrast | 2,000,000:1 Dinamična črna |





