Zvočniki Genius SP-U125 USB črni, USB
Genius SP-U125 so elegantni in kompaktni USB zvočniki, ki ponujajo čist in uravnotežen zvok za vaš računalnik, prenosnik ali drugo napravo. Napajajo se preko USB povezave, kar pomeni, da ne potrebujej..
- Brez DDV: 9,37€
- Blagovne znamke Genius
- Šifra: AVT166546
- Proizvajalčeva koda: 31730042400
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: 31730042400
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | dolžina kabla 1,2 m |
| Gaming | Ne |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Mere (Š x V x G) | 80 x x 106 x 124 mm |
| Priključki | vhod za slušalke |
| Specifikacije | https://www.geniusnet.com/en/products/view/sp_u125 |
| Teža | 424 g |
| Vrsta ohišja | plastika |
| Vrsta priklopa | USB |
| Sistem | 2.0 |
| Skupna izhodna moč | 3 W RMS |
| Frekvenčni razpon | 50 Hz – 20 kHz |
