Zvočniki Genius SP-HF500B
Genius SP-HF500B je zmogljiv komplet 2.0 stereo zvočnikov z 16 W RMS moči, ki zagotavljajo bogat in jasen zvok za glasbo, filme in igre. Leseno ohišje izboljšuje akustiko ter zmanjšuje popačenje, kar ..
- Brez DDV: 38,12€
- Blagovne znamke Genius
- Šifra: AVT166573
- Proizvajalčeva koda: 31730047400
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 31730047400
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Barva | Rjava |
| Dodatne informacije | 3D surround / z izboljšavo nizkih tonov, priložena sta avdio kabla tipa C in 3,5 mm |
| Gaming | Ne |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Mere (Š x V x G) | 110 x 207 x 124.5 mm |
| Priključki | 1 × 3,5-milimetrski zvočni vhod, 1 × izhod za slušalke |
| Specifikacije | https://www.geniusnet.com/en/products/view/sp_hf500b |
| Teža | 1896 g |
| Vrsta ohišja | les |
| Vrsta priklopa | 3,5 mm |
| Sistem | 2.0 |
| Skupna izhodna moč | 16 W RMS |
| Frekvenčni razpon | 40 Hz – 20 kHz |
