TCL 55 Premium QD-Mini LED TV 55P8L
TCL P8L – zmogljiv 4K TV za odlično sliko in gaming TCL P8L serija prinaša napredno QD-Mini LED tehnologijo za odličen kontrast, živahne barve in visoko svetilnost. 144 Hz osveževanje omogoča gladko s..
- Brez DDV: 447,80€
- Blagovne znamke TCL
- Šifra: AVT174670
- Proizvajalčeva koda: 55P8L
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: 55P8L
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Diagonala zaslona | 139 cm (55") |
| Dodatne informacije | HVA Panel, Anti-Glare |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Mere (Š x V x G) | 1224x770x292 |
| Priključki | 2x HDMI 2.1, 2x HDMI 2.0, USB 3.0, LAN, Antenna/Cable, Satelite, Optical CI Slot |
| Procesor | A73*4 |
| Teža | 11,3 kg (s stojalom), 11 kg (brez stojala) |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | QD MINI LED |
| Zvok | Dynamic, Standard, Movie, Music, Voice, Game, Sport načini |
| Energetski razred | E |
| Osveževanje zaslona | 144 Hz |
| Povezave | WiFi 5, Bluetooth (BT 5.4), Airplay2, Miracast |
| Smart TV | Google TV |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | HDR10+, HLG, HDR10, Dolby Vision |
| Dodatne TV lastnosti | Freesync Premium |
| Sistem zvočnikov | Dolby Atmos; DTS:X; DTS Virtual:X |
| Sprejemnik | DVB-T2/C/S2 |
| Daljinski upravljalnik | RC833A |
| Daljinski upravljalnik dodatno | Priložene baterije |
| VESA standard | 300x300 |
| Sprejemnik dodatno | H.264, H.265, MPEG1/2/4 |
| Mere brez stojala | 1224x708x69,5 |





