TCL 75 PREMIUM SQD-Mini LED TV 75C8L
TCL C8L – zmogljiv Mini LED TV za vrhunsko sliko in gaming TCL C8L serija združuje napredno Mini LED tehnologijo z izjemno svetilnostjo, natančnim kontrastom in bogatimi barvami za vrhunsko 4K izkušnj..
- Brez DDV: 1.515,64€
- Blagovne znamke TCL
- Šifra: AVT174672
- Proizvajalčeva koda: 75C8L
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: 75C8L
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Diagonala zaslona | 190 cm (75") |
| Dodatne informacije | Anti-Glare, Ultra Color Filter |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Mere (Š x V x G) | 1658x1016x368 |
| Priključki | 4 x HDMI 2.1, USB, LAN, Antenna / Cable, CI Slot, Optical |
| Procesor | A73*4 |
| Teža | 30,4 kg (s stojalom), 28,4 kg (brez stojala) |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | SQD - Mini LED |
| Zvok | Custom, Movie, Speech, Music, Game, Night, Sport načini |
| Energetski razred | E |
| Osveževanje zaslona | 144 Hz |
| Povezave | WiFi 6, Bluetooth (BT 5.4), Airplay2, Miracast |
| Smart TV | Google TV |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | IMAX, HDR10+, HDR10, HLG, Dolby Vision IQ |
| Dodatne TV lastnosti | Freesync Premium Pro, Dolby Vision gaming |
| Sistem zvočnikov | Bang & Olufsen Audio System, Dolby Atmos; DTS:X |
| Procesor dodatno | TSR AiPQ Processor |
| Sprejemnik | DVB-T2/C/S2 |
| Daljinski upravljalnik | RC933B |
| Daljinski upravljalnik dodatno | Priložene baterije |
| VESA standard | 400x400 |
| Sprejemnik dodatno | H.264, H.265, MPEG1/2/4 |
| Mere brez stojala | 1658x949x51 |








