TCL 32 QLED TV 32S5L
Serija televizorjev S5L združuje QLED tehnologijo z Android TV platformo za živahno sliko, pametno uporabniško izkušnjo in sodoben dizajn. Zaslon prikazuje več kot milijardo barvnih odtenkov, podpora ..
- Brez DDV: 192,03€
- Blagovne znamke TCL
- Šifra: AVT174675
- Proizvajalčeva koda: 32S5L
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: 32S5L
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Diagonala zaslona | 80 cm (32") |
| Dodatne informacije | Anti-Glare |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Mere (Š x V x G) | 715x465x180 |
| Priključki | 2x HDMI, 1xUSB, LAN, Antenna / Cable, Satellite, Optical, CI Slot, AV Input, Headphone |
| Procesor | CA55x4 |
| Teža | 3,19 kg (s stojalom), 3,15 kg (brez stojala) |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 Full HD |
| Tip zaslona | QLED |
| Zvok | Standard, Dynamic, Movie, Music, Voice, Game, Sport načini |
| Energetski razred | E |
| Osveževanje zaslona | 60Hz |
| Povezave | WiFi 4, Bluetooth (BT 5.0) |
| Smart TV | Android |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | HDR10, HLG |
| Sistem zvočnikov | Dolby Audio |
| Sprejemnik | DVB-T2/C/S2 |
| Daljinski upravljalnik | RC733A |
| Daljinski upravljalnik dodatno | Priložene baterije |
| VESA standard | 100x100 |
| Sprejemnik dodatno | H.264, H.265, MPEG1/2/4 |
| Mere brez stojala | 715x422x75 |








