Samsung TV MRE75R95HATXXH Micro RGB
Samsung R95H – vrhunski Micro RGB TV brez kompromisov Samsung R95H je flagship model z napredno Micro RGB tehnologijo, ki uporablja ločene rdeče, zelene in modre LED za izjemno svetilnost, natančne ba..
- Brez DDV: 3.660,06€
- Blagovne znamke Samsung
- Šifra: AVT174700
- Proizvajalčeva koda: MRE75R95HATXXH
- Razpoložljivost: Ni zaloge
- Podatkovni list: Fiche_2591438.pdf
Oznake: MRE75R95HATXXH
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Podatkovni list: Fiche_2591438.pdf
- Energetska izkaznica:

| Default | |
| Diagonala zaslona | 190 cm (75") |
| Barva | BLACK (črna) |
| Dodatne informacije | Infinity Air |
| Garancija v mesecih | 24m |
| Mere (Š x V x G) | 1659x1019x349 |
| Priključki | 4 x HDMI (4K 165Hz (for HDMI 1/2/3/4)), 2 x USB-A, LAN, Optical, CI Slot, Antenna/Cable/Satellite |
| Procesor | Micro RGB AI Engine Pro |
| Teža | 31.8 kg (s stojalom), 30.1 kg (brez stojala) |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | Micro RGB |
| Zvok | Adaptive Sound Pro, Active Voice Amplifier Pro |
| Energetski razred | E |
| Osveževanje zaslona | 100Hz |
| Povezave | Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, AirPlay2, Chromecast |
| Smart TV | Tizen |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Micro RGB HDR Pro, HDR10+, HLG |
| Osveževanje zaslona dodatno | 165 Hz VRR |
| Dodatne TV lastnosti | FreeSync Premium Pro, Motion Xcelerator 165Hz, Gaming Hub |
| Sistem zvočnikov | 4.2.2CH (70W), Dolby Atmos, OTS+, Q-Symphony |
| Sprejemnik | DVB-T2/C/S2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2660H |
| Daljinski upravljalnik dodatno | Priložene baterije |
| VESA standard | 400x400 |
| Sprejemnik dodatno | H.264, H.265, MPEG1/2/4 |
| Mere brez stojala | 1659x952x30 |




