  • Samsung 77" OLED TV QE77S95HFTXXH
Samsung S95H – premium OLED z vrhunsko svetilnostjo Samsung S95H prinaša napreden OLED panel z visoko svetilnostjo, globokimi črninami in izboljšanim kontrastom. 165 Hz osveževanje, AI procesiranje sl..
  • Blagovne znamke Samsung
  • Šifra: AVT174710
  • Proizvajalčeva koda: QE77S95HFTXXH
  • Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: QE77S95HFTXXH
Samsung S95H – premium OLED z vrhunsko svetilnostjo Samsung S95H prinaša napreden OLED panel z visoko svetilnostjo, globokimi črninami in izboljšanim kontrastom. 165 Hz osveževanje, AI procesiranje slike in gaming funkcije zagotavljajo tekočo in realistično izkušnjo, dopolnjeno z elegantnim dizajnom.
Default
Diagonala zaslona 195 cm (77")
Barva GRAPHITE BLACK
Dodatne informacije Infinity One
Garancija v mesecih 24
Mere (Š x V x G) 1717x1048x286
Priključki 4 x HDMI (4K 165 Hz (for HDMI 1/2/3/4)), 3 x USB-A, 1 x USB-C, LAN, Optical, CI Slot, Antenna/Cable/Satellite
Procesor NQ4 AI Gen3 Processor
Teža 40.0 kg (s stojalom), 28.2 kg (brez stojala)
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 4K UHD
Tip zaslona OLED
Zvok Adaptive Sound Pro, Active Voice Amplifier Pro
Energetski razred F
Osveževanje zaslona 100Hz
Povezave Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, AirPlay2, Chromecast
Smart TV Tizen
HDR DA
HDR dodatno OLED HDR Pro, HDR10+, HLG
Osveževanje zaslona dodatno do 165Hz
Dodatne TV lastnosti FreeSync Premium Pro, Motion Xcelerator 165 Hz, Gaming Hub
Sistem zvočnikov 4.2.2 CH (70W), Dolby Atmos, OTS+, Q-Symphony