  • Samsung 65" OLED TV QE65S90HAEXXH
  • Blagovne znamke Samsung
  • Šifra: AVT174719
  • Proizvajalčeva koda: QE65S90HAEXXH
  • Razpoložljivost: Ni zaloge
  • Podatkovni list: Fiche_2571477.pdf
Oznake: QE65S90HAEXXH
Default
Diagonala zaslona 165 cm (65")
Barva GRAPHITE BLACK
Dodatne informacije LaserSlim
Garancija v mesecih 24
Mere (Š x V x G) 1444x897x265
Priključki 4 x HDMI (4K 165Hz (for HDMI 1/2/3/4)), 2 x USB-A, LAN, Optical, CI Slot, Antenna/Cable/Satellite
Procesor NQ4 AI Gen3 Processor
Teža 20.4 kg (s stojalom), 19.1 kg (brez stojala)
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 4K UHD
Tip zaslona OLED
Zvok Adaptive Sound Pro, Active Voice Amplifier Pro
Energetski razred E
Osveževanje zaslona 100Hz
Povezave Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, AirPlay2, Chromecast
Smart TV Tizen
HDR DA
HDR dodatno OLED HDR+, HDR10+, HLG
Osveževanje zaslona dodatno 165Hz VRR
Dodatne TV lastnosti FreeSync Premium Pro, Motion Xcelerator 165Hz, Gaming Hub
Sistem zvočnikov 2.1.2CH (60W), Dolby Atmos, OTS, Q-Symphony