  • Samsung 55" OLED TV QE55S90HAEXXH
  • Blagovne znamke Samsung
  • Šifra: AVT174721
  • Proizvajalčeva koda: QE55S90HAEXXH
  • Razpoložljivost: Ni zaloge
  • Podatkovni list: Fiche_2571457.pdf
Oznake: QE55S90HAEXXH
Default
Diagonala zaslona 139 cm (55")
Barva GRAPHITE BLACK
Dodatne informacije LaserSlim
Garancija v mesecih 24
Mere (Š x V x G) 1225x774x265
Priključki 4 x HDMI (4K 165Hz (for HDMI 1/2/3/4)), 2 x USB-A, LAN, Optical, CI Slot, Antenna/Cable/Satellite
Procesor NQ4 AI Gen3 Processor
Teža 15.9 kg (s stojalom), 14.6 kg (brez stojala)
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 4K UHD
Tip zaslona OLED
Zvok Adaptive Sound Pro, Active Voice Amplifier Pro
Energetski razred F
Osveževanje zaslona 100Hz
Povezave Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, AirPlay2, Chromecast
Smart TV Tizen
HDR DA
HDR dodatno OLED HDR+, HDR10+, HLG
Osveževanje zaslona dodatno 165Hz VRR
Dodatne TV lastnosti FreeSync Premium Pro, Motion Xcelerator 165Hz, Gaming Hub
Sistem zvočnikov 2.1.2CH (60W), Dolby Atmos, OTS, Q-Symphony