  • Samsung Frame TV QE75LS03HWUXXH
  • Blagovne znamke Samsung
  • Šifra: AVT174768
  • Proizvajalčeva koda: QE75LS03HWUXXH
  • Razpoložljivost: Ni zaloge
  • Podatkovni list: Fiche_2571484.pdf
Oznake: QE75LS03HWUXXH
Default
Diagonala zaslona 190 cm (75")
Barva BLACK
Garancija v mesecih 24 mesecev
Mere (Š x V x G) 1682x999x320
Priključki 5 x HDMI (4K 144 Hz (for HDMI 1/2/3/4/5)), 2 x USB-A, 1 x USB-C, LAN, Optical, CI Slot, Antenna/Cable/Satellite
Procesor NQ4 AI Gen3 Processor
Teža 31.2 kg (s stojalom), 30.7 kg (brez stojala)
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 4K UHD
Tip zaslona QLED
Zvok Adaptive Sound Pro, Active Voice Amplifier Pro
Energetski razred F
Osveževanje zaslona 144 Hz
Povezave Wi-Fi Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, AirPlay2, Chromecast
Smart TV Tizen
HDR DA
HDR dodatno Neo Quantum HDR, HDR10+, HLG
Osveževanje zaslona dodatno (100 Hz Native)
Dodatne TV lastnosti FreeSync Premium Pro, Motion Xcelerator 144Hz, Gaming Hub
Sistem zvočnikov 2.0.2CH (40W), Dolby Atmos, OTS, Q-Symphony