Samsung Frame TV QE65LS03HAUXXH
..
- Brez DDV: 1.387,93€
- Blagovne znamke Samsung
- Šifra: AVT174770
- Proizvajalčeva koda: QE65LS03HAUXXH
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: QE65LS03HAUXXH
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Diagonala zaslona | 165 cm (65") |
| Barva | BLACK |
| Dodatne informacije | Frame Design |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
| Mere (Š x V x G) | 1457x869x261 |
| Priključki | 4 x HDMI (4K 144Hz (for HDMI 4)), 2 x USB-A, 1 x USB-C, LAN, Optical, CI Slot, Antenna/Cable/Satellite |
| Procesor | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Teža | 22.8 kg (s stojalom), 22.4 kg (brez stojala) |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | QLED |
| Zvok | Adaptive Sound Pro, Active Voice Amplifier Pro |
| Energetski razred | F |
| Osveževanje zaslona | 144 Hz |
| Povezave | Wi-Fi Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, AirPlay2, Chromecast |
| Smart TV | Tizen |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Quantum HDR, HDR10+, HLG |
| Osveževanje zaslona dodatno | (100 Hz Native) |
| Dodatne TV lastnosti | FreeSync Premium, Motion Xcelerator 144Hz, Gaming Hub |
| Sistem zvočnikov | 2.0.2CH (40W), Dolby Atmos, OTS, Q-Symphony |
| Sprejemnik | DVB-T2/C/S2 (H.264, H.265, MPEG1/2/4) |
| Daljinski upravljalnik | TM2661H * UK/IT TM1240A adding |
| VESA standard | 400x300 |
| Mere brez stojala | 1457x832x25 |






