TCL 75 Premium SQD-Mini LED TV 75Q7D Pro
TCL Q7D Pro – napreden SQD-Mini LED za vrhunsko zabavo TCL Q7D Pro združuje napredno SQD-Mini LED tehnologijo z izjemnim kontrastom, visoko svetilnostjo in natančnimi barvami za realistično 4K sliko. ..
- Brez DDV: 1.044,68€
- Blagovne znamke TCL
- Šifra: AVT174797
- Proizvajalčeva koda: 75Q7D Pro
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 75Q7D Pro
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Diagonala zaslona | 190 cm (75") |
| Dodatne informacije | 100% BT.2020 Wide Color Gamut, Anti-Glare |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Mere (Š x V x G) | 1670x990x369 |
| Priključki | 4x HDMI, 1x USB 3.0, LAN, Antenna/Cable, Satellite, CI slot, Optical |
| Procesor | A73*4 |
| Teža | 26,6 kg (s stojalom), 24,6 kg (brez stojala) |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | SQD - Mini LED |
| Zvok | Dynamic, Standard, Movie, Music, Voice, Game, Sport načini |
| Energetski razred | E |
| Osveževanje zaslona | 144 Hz |
| Povezave | WiFi 5, Bluetooth (BT 5.4), Airplay2, Miracast |
| Smart TV | Google TV |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | IMAX, HDR10+, HLG, HDR, Dolby Vision IQ, Freesync Premium Pro |
| Dodatne TV lastnosti | Freesync Premium Pro, Dolby Vision gaming |
| Sistem zvočnikov | ONKYO Audio System, Dolby Atmos; DTS:X; DTS Virtual:X |
| Sprejemnik | DVB-T2/C/S2 |
| Daljinski upravljalnik | RC833A |
| Daljinski upravljalnik dodatno | Priložene baterije |
| VESA standard | 300x300 |
| Sprejemnik dodatno | H.264, H.265, MPEG1/2/4 |
| Mere brez stojala | 1670x960x57 |






