TCL 98 QD-Mini LED TV 98Q6C
TCL Q6C – Mini LED za bogato in tekočo 4K sliko TCL Q6C serija združuje Mini LED tehnologijo, živahne Quantum Dot barve in visok kontrast za odlično 4K izkušnjo. 144 Hz osveževanje omogoča gladko slik..
- Brez DDV: 1.755,08€
- Blagovne znamke TCL
- Šifra: AVT174800
- Proizvajalčeva koda: 98Q6C
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 98Q6C
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Diagonala zaslona | 249 cm (98") |
| Dodatne informacije | HVA Panel, Anti-Glare |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Mere (Š x V x G) | 2180x1285x420 |
| Priključki | 4 x HDMI 2.1, 1 x USB 3.0, LAN, Antenna / Cable, CI Slot, Optical |
| Procesor | AiPQ Pro |
| Teža | 54,20 kg (s stojalom), 53,50 kg (brez stojala) |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | QD MINI LED |
| Zvok | Dynamic, Standard, Movie, Music, Voice, Game, Sport načini |
| Energetski razred | E |
| Osveževanje zaslona | 144 Hz |
| Povezave | WiFi 5, Bluetooth, Miracast (Chromecast) |
| Smart TV | Google TV |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Dolby Vision IQ, HDR10+, HDR10, HLG |
| Dodatne TV lastnosti | Freesync Premium Pro |
| Sistem zvočnikov | ONKYO Audio System, Dolby Atmos; DTS:X; DTS Virtual:X |
| Sprejemnik | DVB-T2/C/S2 |
| Daljinski upravljalnik | RC833A |
| Daljinski upravljalnik dodatno | Priložene baterije |
| VESA standard | 600x500 |
| Mere brez stojala | 2180x1247x64 |







