TCL 50 Premium QLED TV 50P7L
TCL P7L – zanesljiv 4K TV za vsakodnevno zabavo TCL P7L serija ponuja kakovostno 4K sliko z dobrim kontrastom in živimi barvami za prijetno gledanje filmov, serij in TV vsebin. Podpora za HDR izboljša..
- Brez DDV: 407,02€
- Blagovne znamke TCL
- Šifra: AVT174805
- Proizvajalčeva koda: 50P7L
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 50P7L
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Diagonala zaslona | 126 cm (50") |
| Dodatne informacije | HVA Panel, Anti-Glare |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Mere (Š x V x G) | 1111x697x280 |
| Priključki | 3x HDMI, 2x USB, LAN, Antenna/Cable, Satellite, Optical, CI Slot |
| Procesor | AiPQ |
| Teža | 8,9 kg (s stojalom), 8,7 kg (brez stojala) |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | QLED |
| Zvok | Dynamic, Standard, Movie, Music, Voice, Game, Sport načini |
| Energetski razred | F |
| Osveževanje zaslona | 60Hz |
| Povezave | WiFi 5, Bluetooth (BT 5.4), Airplay2, Miracast |
| Smart TV | Google TV |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | HDR10+, HLG, HDR10, Dolby Vision |
| Osveževanje zaslona dodatno | VRR 144Hz |
| Sistem zvočnikov | Dolby Atmos; DTS:X; DTS Virtual:X |
| Sprejemnik | DVB-T2/C/S2 |
| Daljinski upravljalnik | RC833A |
| Daljinski upravljalnik dodatno | Priložene baterije |
| VESA standard | 300x300 |
| Sprejemnik dodatno | H.264, H.265, MPEG1/2/4 |
| Mere brez stojala | 1111x646x69,7 |








