Vgradna plošča AEG HK634021XB, steklokeramika
Zaradi samodejne funkcije te kuhalne plošče, lahko čim bolje izkoristite vaš čas. Vašo kuhalno ploščo segreje še posebej hitro, tako da lahko začnete s kuhanjem takoj. Prilagodljiva programska ura, ki..
- Brez DDV: 234,35€
- Blagovne znamke AEG
- Šifra: AVT174807
- Proizvajalčeva koda: HK634021XB
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: HK634021XB
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | indikator preostale temperature, enostavna namestitev s snap-in sistemom |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Mere (Š x V x G) | Š x G: 576 x 516 mm |
| Osnovne informacije | okvir iz nerjavečega jekla, dolžina kabla 1,5m, programska ura, zaklepanje tipk, varovalo kuhalne plošče, zvočni signal |
| Specifikacije | https://www.aeg.si/kitchen/cooking/hobs/electric-hob/hk634021xb/ |
| Teža | 7,56 kg |
| Namestitev kuhalne plošče | Vgradna |
| Vrsta kuhalne plošče | steklokeramika |
| Število kuhališč | 4 |
| Širina | 60 cm |
| Upravljanje | na dotik |





