Vgr. pomivalni stroj CANDY CI 6C4F1PA, C
Vgradni pomivalni stroj Candy Rapido CI 6C4F1PA z zmogljivostjo pomivanja 16 pogrinjkov se uvršča v C energijski razred in deluje z glasnostjo 44 dB. Za pomivanje ima na voljo 8 različnih programov, z..
- Brez DDV: 382,75€
- Blagovne znamke Candy
- Šifra: AVT174812
- Proizvajalčeva koda: 32901693
- Razpoložljivost: Ni zaloge
- Podatkovni list: Fiche_1436624.pdf
Oznake: 32901693
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Podatkovni list: Fiche_1436624.pdf
- Energetska izkaznica:

| Default | |
| Barva | Popolnoma integriran |
| Dodatne informacije | Inverterski motor Speed-Drive. Sistem Powerwash. Držalo za skodelice. Zložljiva stojala. |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Garancija v mesecih dodatno | Podaljšanje jamstva na skupno 5 let z registracijo na: https://www.candy-home.com/sl_SI/podaljsanje-garancije/. |
| Mere (Š x V x G) | 597 x 818 x 555 mm |
| Specifikacije | https://www.candy-home.com/sl_SI/pomivalni-stroji/32901693/ci-6c4f1pa/ |
| Teža | 35,3 kg |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/dishwashers2019/Fiche_1436624_SL.pdf |
| Namestitev | Vgradni |
| Število pogrinjkov | 16 |
| Energetski razred | C |
| Zlaganja pribora | Košara |
| Zlaganja pribora dodatno | Po višini nastavljiva zgornja košara. |
| Poraba energije na 100 ciklov pomivanja | 76 kWh |
| Poraba vode na cikel pomivanja | 9,5 l |
| Zamik vklopa | DA |
| Zamik vklopa dodatno | 1-23 h |
| Zaščita pred izlivom vode dodatno | Aquastop |
| Zaščita pred izlivom vode | DA |
| Posebni programi | 8 programov pomivanja. 5 temperatur pomivanja. Najvišja temperatura: 75 °C. Wi-fi + Bluetooth povezljivost preko aplikacije hOn. |
| Glasnost v db(A) | 44 dB |
| Posebni programi dodatno | Programi pomivanja: Wash & dry 35', Kratki program 59', Eco 45°C, Univerzalni 60 °C, Intenzivni 75 °C, Kozarec 45°C, Auto wash, Predpranje. |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/dishwashers2019/Label_1436624.pdf |









