Vgr. pomivalni stroj CANDY CI1C7SB1FA1, C, 45 cm
Ozek vgradni pomivalni stroj Candy Rapido CI1C7SB1FA1 z zmogljivostjo pomivanja 11 pogrinjkov se uvršča v C energijski razred in deluje z glasnostjo 47 dB. Za pomivanje ima na voljo 8 različnih progra..
- Brez DDV: 365,74€
- Blagovne znamke Candy
- Šifra: AVT174813
- Proizvajalčeva koda: 32901792
- Razpoložljivost: Ni zaloge
- Podatkovni list: Fiche_1817879.pdf
Oznake: 32901792
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Podatkovni list: Fiche_1817879.pdf
- Energetska izkaznica:

| Default | |
| Barva | Popolnoma integriran |
| Dodatne informacije | Inverterski motor Speed-Drive. Antibakterijski filter. |
| Dodatne informacije dodatno | Opozorilna lučka za sol. Opozorilna lučka za izpiranje. |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Garancija v mesecih dodatno | Podaljšanje jamstva na skupno 5 let z registracijo na: https://www.candy-home.com/sl_SI/podaljsanje-garancije/. |
| Mere (Š x V x G) | 448 x 816 x 559 mm |
| Specifikacije | https://www.candy-home.com/sl_SI/pomivalni-stroji/32901792/ci1c7sb1fa1/ |
| Teža | 35 kg |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/dishwashers2019/Fiche_1817879_SL.pdf |
| Namestitev | Vgradni ožji |
| Število pogrinjkov | 11 |
| Energetski razred | C |
| Zlaganja pribora | Košara |
| Zlaganja pribora dodatno | Po višini nastavljiva zgornja košara |
| Poraba energije na 100 ciklov pomivanja | 63 kWh |
| Poraba vode na cikel pomivanja | 9 l |
| Zamik vklopa | DA |
| Zamik vklopa dodatno | 1-23 h |
| Zaščita pred izlivom vode dodatno | Aquastop |
| Zaščita pred izlivom vode | DA |
| Posebni programi | 8 programov pomivanja. 5 temperatur pomivanja. Najvišja temperatura: 75 °C. Wi-fi + Bluetooth povezljivost preko aplikacije hOn. |
| Glasnost v db(A) | 47 dB |
| Posebni programi dodatno | Programi pomivanja: Wash & dry 35', Kratki program 59', Eco 50°C, Univerzalni 60 °C, Intenzivni 75 °C, Steklo 45°C, Auto wash, Predpranje. |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/dishwashers2019/Label_1817879.pdf |








