Kuhalna plošča CANDY CTP643C/YEP, indukcija
Indukcijska kuhalna plošča Candy CTP643C/YEP z drsnikom in tipkami na dotik ter možnostjo povezave dveh kuhalnih polj v eno ima 9 stopenj delovanja in funkcijo Power boost, možnost povečanja moči delo..
- Brez DDV: 233,90€
- Blagovne znamke Candy
- Šifra: AVT174817
- Proizvajalčeva koda: 33803136
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 33803136
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | Varovalo za otroke. Indikator vročih plošč. Varnostni izklop. |
| Dodatne informacije dodatno | Zaščita pred prelitjem in pregretjem. |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Garancija v mesecih dodatno | Podaljšanje jamstva na skupno 5 let z registracijo na: https://www.candy-home.com/sl_SI/podaljsanje-garancije/. |
| Mere (Š x V x G) | 590 x 62 x 520 mm |
| Mere (Š x V x G) dodatno | Mere vgradne niše (Š x V x G): 560 x 58 x 490 mm |
| Osnovne informacije | 9 stopenj moči. Povečana moč za vsa kuhališča. Možnost povezave dveh kuhališč v eno. |
| Teža | 8,6 kg |
| Namestitev kuhalne plošče | Vgradna |
| Vrsta kuhalne plošče | indukcija |
| Število kuhališč | 4 |
| Širina | manj kot 60 cm |
| Širina dodatno | 59 cm |
| Upravljanje | Z drsnikom in s tipkami na dotik |




