Kuhalna plošča CANDY CVFG6BF4PB, plin na steklu
Kuhalna plošča s plinom na steklu Candy CVFG6BF4PB je idealna za ljubitelje sodobnega in inovativnega dizajna. Zagotavlja pridih elegance, ki se ujema z vsakim kuhinjskim slogom, v kombinaciji z velik..
- Brez DDV: 225,24€
- Blagovne znamke Candy
- Šifra: AVT174819
- Proizvajalčeva koda: 33803422
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 33803422
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Barva | Črna |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Garancija v mesecih dodatno | Podaljšanje jamstva na skupno 5 let z registracijo na: https://www.candy-home.com/sl_SI/podaljsanje-garancije/. |
| Mere (Š x V x G) | 595 x 50 x 510 mm |
| Mere (Š x V x G) dodatno | Mere vgradne niše (ŠxVxG): 560x42x480 mm |
| Osnovne informacije | 2 litoželezna nosilca. 1 vok gorilnik. Elektromagnetno varovalo. |
| Specifikacije | https://www.candy-home.com/sl_SI/kuhalne-plosce/33803422/cvfg6bf4pb/ |
| Teža | 12,7 kg |
| Namestitev kuhalne plošče | Vgradna |
| Vrsta kuhalne plošče | plin |
| Število kuhališč | 4 |
| Širina | 60 cm |
| Upravljanje | Z gumbi na elektronski vžig |




