Vgr. hladilnik CANDY CIL 220 EE/N, 122 cm
Vgradni enovratni hladilnik Candy CIL 220 EE/N se uvršča v E energijski razred in ima uporabno prostornino 197 l. Hladilnik ima štiri steklene police, predal za sadje in zelenjavo ter tri police v vra..
- Brez DDV: 311,90€
- Blagovne znamke Candy
- Šifra: AVT174820
- Proizvajalčeva koda: 34901246
- Razpoložljivost: Ni zaloge
- Podatkovni list: Fiche_304462.pdf
Oznake: 34901246
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Podatkovni list: Fiche_304462.pdf
- Energetska izkaznica:

| Default | |
| Dodatne informacije | Mehansko upravljanje. |
| Dodatne informacije dodatno | 4 police. 3 police na vratih hladilnika. 1 predal. |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Garancija v mesecih dodatno | Podaljšanje jamstva na skupno 5 let z registracijo na: https://www.candy-home.com/sl_SI/podaljsanje-garancije/. |
| Specifikacije | https://www.candy-home.com/sl_SI/hladilniki/34901246/cil-220-ee-n/ |
| Teža | 43,5 kg |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/refrigeratingappliances2019/Fiche_304462_SL.pdf |
| Vrsta hladilnika | Vgradni |
| Barva hladilnika | Bela |
| Energetski razred | E |
| Višina | 100 cm do 130 cm |
| Letna poraba energije | 100 kWh |
| Prostornina hladilnika | 181 l do 200 l |
| Višina dodatno | 122 cm |
| Prostornina hladilnika dodatno | 197 l |
| Prostornina zmrzovalnika | Brez |
| Položaj zamrzovalnika | brez |
| Glasnost | 39 dB |
| Ledomat ali dozirnik za vodo | Brez |
| Možnost menjave odpiranja vrat | DA |
| Dimenzije (Š x V x G) | 540 x 1221 x 545 mm |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/refrigeratingappliances2019/Label_304462.pdf |
| Digitalni inverterski motor | NE |
| Možnost menjave odpiranja vrat dodatno | Smer odpiranja vrat: desno. Spremenljiva smer odpiranja vrat. |
| Samodejno odtajevanje | DA |


