Kuhinjska napa CANDY CDG6CBP8B, črna
Candy poševna stenska dekorativna napa CDG6CBP8B vaši elegantni kuhinji doda pridih prefinjenosti. Ta zelo učinkovita in zmogljiva napa poskrbi za čist zrak v vaši kuhinji ter zmanjša nabiranje maščob..
- Brez DDV: 233,90€
- Blagovne znamke Candy
- Šifra: AVT174821
- Proizvajalčeva koda: 36901973
- Razpoložljivost: Ni zaloge
- Podatkovni list: Fiche_2185851.pdf
Oznake: 36901973
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Podatkovni list: Fiche_2185851.pdf
- Energetska izkaznica:

| Default | |
| Barva | Črna |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Garancija v mesecih dodatno | Podaljšanje jamstva na skupno 5 let z registracijo na: https://www.candy-home.com/sl_SI/podaljsanje-garancije/. |
| Mere (Š x V x G) | 600 x 900 x 405 mm |
| Mere (Š x V x G) dodatno | Mere vgradne niše (ŠxVxG): 600x1230x405 mm. |
| Osnovne informacije | 3 hitrosti delovanja + Booster. Zmogljivost vsesavanja: 268 - 489 m3/h. Intenzivna stopnja (Booster): 638 m3/h. |
| Osnovne informacije dodatno | Nastavitev zamika izklopa. Aluminijasti maščobni filter. Preklop: odsesavanje v zračnik ali prečiščevanje preko oglenega filtra. |
| Specifikacije | https://www.candy-home.com/sl_SI/nape/36901973/cdg6cbp8b/ |
| Vrsta namestitve | Prostostoječa |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/rangehoods/Fiche_2185851_SL.pdf |
| Vrsta nape | Kaminska |
| Širina nape | 60 cm |
| Energetski razred | A++ |
| Upravljanje nape | S tipkami na dotik |
| Glasnost | do 60 dB |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/rangehoods/Label_2185851.pdf |





