Kuhalna plošča CANDY CTP32SCBB, indukcija
Domino vgradna indukcijska plošča Candy CTP32SCBB je primerna za majhne kuhinje ali tiste, ki želijo v svoji kuhinji več raznolikosti in možnosti za pripravo hrane. Domino plošča ima dve kuhalni polji..
- Brez DDV: 218,56€
- Blagovne znamke Candy
- Šifra: AVT174841
- Proizvajalčeva koda: 33803657
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 33803657
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | Varovalo za otroke. Indikator vročih plošč. Varnostni izklop. |
| Dodatne informacije dodatno | Minimalni premer posode: 140 mm. Funkcija pavza. |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Garancija v mesecih dodatno | Podaljšanje jamstva na skupno 5 let z registracijo na: https://www.candy-home.com/sl_SI/podaljsanje-garancije/. |
| Mere (Š x V x G) | 290 x 58 x 520 mm |
| Mere (Š x V x G) dodatno | Mere vgradne niše ŠxVxG: 270x54x490 mm |
| Osnovne informacije | 9 stopenj moči. Povečana moč za vsa kuhališča. Možnost povezave dveh kuhališč v eno |
| Teža | 4 kg |
| Namestitev kuhalne plošče | Vgradna |
| Vrsta kuhalne plošče | indukcija |
| Število kuhališč | 2 |
| Širina | manj kot 60 cm |
| Širina dodatno | 59 cm |
| Upravljanje | Drsnik na dotik |




