Prikazovalnik Samsung QB75C, VA, 3840x2160, 16/7, 3x HDMI, 2x USB, WiFi, BT
Samsung LH75QBCEBGCXEN je 75-palčni profesionalni 4K UHD zaslon iz QBC (QB75C) serije, zasnovan za digitalno oglaševanje in poslovno uporabo v zahtevnih okoljih, kjer je pomembna zanesljivost delovanj..
- Brez DDV: 1.392,51€
- Blagovne znamke Samsung
- Šifra: AVT174844
- Proizvajalčeva koda: LH75QBCEBGCXEN
- Razpoložljivost: Ni zaloge
- Podatkovni list: Fiche_2167233.pdf
Oznake: LH75QBCEBGCXEN
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Podatkovni list: Fiche_2167233.pdf
- Energetska izkaznica:

| Default | |
| Diagonala zaslona | 190 cm (75") |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | 350 nit, 4000:1, 178/178, širina okvirja 11,5mm, 0?~ 40?, vlažnost 10 ~ 80%, nekondenzirajoče |
| Garancija v mesecih | 36 |
| Mere (Š x V x G) | 1682.3 x 960.4 x 28.5 mm |
| Priključki | 3x HDMI, 2X USB |
| Procesor | / |
| Teža | 33,4 kg |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2167233_SL.pdf |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | LED LCD |
| Zvok | / |
| Povezave | IR vhod, RS232 vhod/izhod, RJ45, WiFi, Bluetooth |
| Smart TV | Tizen |
| Smart TV dodatno | 7.0 |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2167233.pdf |
| Sprejemnik | / |
| VESA standard | 400 x 400 |
