PROJEKTOR EPSON EF-72
Epson Lifestudio Flex EF-72 je eleganten prenosni pametni projektor v dizajnu hrasta, ki združuje 4K Pro UHD sliko (1.000 lumnov, kontrast 5.000.000:1) z zvočniki Sound by Bose in vgrajenim Google TV...
- Brez DDV: 1.025,46€
- Blagovne znamke Epson
- Šifra: AVT174854
- Proizvajalčeva koda: V11HB76640
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: V11HB76640
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Brezžične povezave | Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2, Chromecast, Google TV |
| Dodatne informacije | Google TV, Google Assistant, Android TV, Intelligent Instant Setup, ambientalna osvetlitev, nastavljivo stojalo 180°/90° |
| Garancija v mesecih | 60m |
| Mere (Š x V x G) | 190 x 190 x 249 |
| Priključki | 1x HDMI 2.0 (eARC), 1x USB-A 2.0, 1x USB-C, 1x 3,5mm avdio izhod |
| Teža | 4 kg |
| Tip projektorja | Domači kino |
| Zvočniki | 2x 5W stereo (Sound by Bose, Dolby Audio) |
| Ločljivost | 3840 x 2160 |
| Tehnologija | 3LCD |
| Povezljivost (HDMI in ...) | Bluetooth |
| Povezljivost (HDMI in ...) dodatno | HDMI 2.0 (eARC/ARC), USB-A, USB-C, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2 |
| Format projekcije | 16 : 9 |
| Glasnost | 28 dB (normalni) / 22 dB (ekonomični) |
| Trajanje žarnice | 20.000 ur |
| Svetilnost dodatno | 1000lm |
| Barva ohišja | Siva+Hrast |
| Svetilnost | Do 3000 lm |
| Kontrast | 5.000.000:1 (dinamični) |




