Prikazovalnik Samsung QH98C, VA direct, 3840x2160, 24/7, 3x HDMI, DP, 2x USB
Samsung LH98QHCEBGCXEN je profesionalni 98-palčni UHD prikazovalnik, zasnovan za največje poslovne in predstavitvene prostore, kjer sta ključna močan vizualni učinek ter brezkompromisna kakovost prika..
- Brez DDV: 5.428,80€
- Blagovne znamke Samsung
- Šifra: AVT174862
- Proizvajalčeva koda: LH98QHCEBGCXEN
- Razpoložljivost: Ni zaloge
- Podatkovni list: Fiche_2167242.pdf
Oznake: LH98QHCEBGCXEN
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Podatkovni list: Fiche_2167242.pdf
- Energetska izkaznica:

| Default | |
| Diagonala zaslona | 249 cm (98") |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | 700 nit, 5500:1, 178/178, širina okvirja 14,8 mm, 0?~ 40?, vlažnost 10 ~ 80%, nekondenzirajoče |
| Garancija v mesecih | 36 |
| Mere (Š x V x G) | 2193,2 x 1248,8 x 48,1 mm |
| Priključki | 3x HDMI, DP, 2x USB |
| Procesor | / |
| Teža | 56,3 kg |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2167242_SL.pdf |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | LED LCD |
| Zvok | / |
| Povezave | IR, RS232, RJ45, WiFi, Bluetooth |
| Smart TV | Tizen |
| Smart TV dodatno | 7.0 |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2167242.pdf |
| Sprejemnik | / |
| VESA standard | 600 x 400 |
