Prikazovalnik Samsung QH115FX, VA, 3840x2160, 24/7, 3x HDMI, DP, 2x USB
Samsungov profesionalni prikazovalnik LH115QHFEBGXEN predstavlja popolno kombinacijo vrhunske tehnologije, elegantnega videza in izjemno tanke zasnove. Z impresivno 115-palčno diagonalo ustvarja izjem..
- Brez DDV: 11.901,60€
- Blagovne znamke Samsung
- Šifra: AVT174863
- Proizvajalčeva koda: LH115QHFEBGXEN
- Razpoložljivost: Ni zaloge
- Podatkovni list: Fiche_2644166.pdf
Oznake: LH115QHFEBGXEN
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Podatkovni list: Fiche_2644166.pdf
- Energetska izkaznica:

| Default | |
| Diagonala zaslona | 292 cm (115") |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | 1000 nit, 5500:1, 178/178, širina okvirja 30 mm, 0?~ 40?, vlažnost 20 ~ 95%, nekondenzirajoče |
| Garancija v mesecih | 36 |
| Mere (Š x V x G) | 2565,2 x 1467,6 x 34,1 mm |
| Priključki | 3x HDMI, DP, 2x USB |
| Procesor | / |
| Teža | 83,7 kg |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2644166_SL.pdf |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | LED LCD |
| Zvok | / |
| Povezave | IR, RS232, RJ45, WiFi, Bluetooth |
| Smart TV | Tizen |
| Smart TV dodatno | 7.0 |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2644166.pdf |
| Sprejemnik | / |
| VESA standard | 1000 x 600 |
