Vgradni komb. hladilnik Electrolux ENA7NE18S, No Frost
TwinTech® No Frost ima napreden dvojni sistem hlajenja za hladilnik in zamrzovalnik. Ta tehnologija preprečuje nalaganje ledu v zamrzovalniku in ohranja optimalno vlažnost v hladilniku, kar preprečuje..
- Brez DDV: 574,04€
- Blagovne znamke Electrolux
- Šifra: AVT174946
- Proizvajalčeva koda: ENA7NE18S
- Razpoložljivost: Na zalogi
- Podatkovni list: Fiche_2460594.pdf
Oznake: ENA7NE18S
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Podatkovni list: Fiche_2460594.pdf
- Energetska izkaznica:

| Default | |
| Dodatne informacije | drsna vrata, LED osvetlitev, funkcija hitrega zamrzovanja omogoča hitro zamrzovanje živil ter ohranja okus in vitamine, |
| Dodatne informacije dodatno | vizualni in zvočni opozorilni signal za odprta vrata |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Specifikacije | https://www.electrolux.si/kitchen/cooling/fridge-freezers/built-in-fridge-freezer/ena7ne18s/ |
| Teža | 58 kg |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/refrigeratingappliances2019/Fiche_2460594_SL.pdf |
| Vrsta hladilnika | Vgradni |
| Barva hladilnika | Bela |
| Energetski razred | E |
| Višina | 161 cm do 179 cm |
| Letna poraba energije | 216 kWh |
| Prostornina hladilnika | 181 l do 200 l |
| Prostornina hladilnika dodatno | 195 L |
| Prostornina zmrzovalnika | 61 l do 100 l |
| Položaj zamrzovalnika | spodaj |
| Prostornina zmrzovalnika dodatno | 62 L |
| Glasnost | 35 dB |
| Ledomat ali dozirnik za vodo | Brez |
| Možnost menjave odpiranja vrat | Da |
| Dimenzije (Š x V x G) | 546 x 1772 x 549 mm |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/refrigeratingappliances2019/Label_2460594.pdf |
| Zmogljivost zamrzovanja | 4,5kg/24h |
| Digitalni inverterski motor | Ne |
| Samodejno odtajevanje | Da - No Frost |






