Reolink Ip Kamera serija P337 POE, 8MP, 4K, IK10 Odpornost proti vandalizmu, POE
Zanesljiva pametna 4K PoE varnostna kamera z barvnim nočnim vidom Reolink P337 je vrhunska izbira za vse, ki iščejo maksimalno zanesljivost kabelske povezave in kristalno čisto sliko. S pomočjo tehnol..
- Brez DDV: 72,15€
- Blagovne znamke Reolink
- Šifra: AVT174957
- Proizvajalčeva koda: PC840AD4K01
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: PC840AD4K01
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Dodatne informacije | IK10 Odpornost proti vandalizmu |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Osnovne informacije | Snemanje s sprožitvijo gibanja (privzeto); Načrtovano snemanje, snemanje 24/7 |
| Specifikacije | https://reolink.com/product/p337/?srsltid=AfmBOoqor83Rakk6U6D5iTlAorQP9fPA9SUtrQfl_0dNKB0RuDS_WkDI |
| Namen uporabe | Kamere za osnovno uporabo |
| Namen uporabe dodatno | P337 POE |
| Senzor kamere | 8 MP |
| Senzor kamere dodatno | 1/2,49-palčni CMOS senzor/leča:f=2,8 mm/F2,0 |
| Ločljivost kamere | od FHD do 4K |
| Ločljivost kamere dodatno | 3840 x 2160 (8 milijonov slikovnih pik) |
| Reža za spominsko kartico | Podpira microSD kartico z največ 256 GB |
| Tip kamere | Fiksna |
| Tip kamere dodatno | vidno polje:Vodoravno: 105° Navpično: 56° Diagonalno: 125° |
| Povezava kamere | Lan |
| Povezava kamere dodatno | 10M/100Mbps; RJ45 |
| Napajanje kamere | PoE |
| Napajanje kamere dodatno | IEEE 802.3af, 48 V, aktivni |
| Montaža kamere | Zunanja |
| Montaža kamere dodatno | remensko odporna IP67 |
| Vgrajen IR senzor | Do 30 metrov; LED: 2 kosa/2 W/850 nm (samodejno preklapljanje z IR-cut filtrom) |
| Vgrajen mikrofon | Vgrajen mikrofon in zvočnik za dvosmerno komunikacijo |
| Senzorika | Zaznavanje gibanja; zaznavanje oseb; zaznavanje vozil; zaznavanje živali |
| Shranjevanje posnetkov | Reolink NVR snemalnik, spominska kartica |









