Reolink IP Kamera Argus PT Light B420+Solarni panel, 3MP, 2K, vrtljiva 355°, nagib: 140°
100 % brezžična pametna 2K Wi-Fi baterijska kamera s solarnim panelom Reolink Argus Series B420 (v kompletu s solarnim panelom) je popolna rešitev za enostavno varovanje doma brez vrtanja lukenj za ka..
- Brez DDV: 72,15€
- Blagovne znamke Reolink
- Šifra: AVT174958
- Proizvajalčeva koda: BWPT2K01SPW
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: BWPT2K01SPW
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Dodatne informacije | S prilagajanjem območij gibanja se odločite, ali želite prejemati opozorila iz katerih območij in iz katerih ne. |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Osnovne informacije | Oglejte si nemoten pogled v živo kadar koli, da boste imeli pregled nad svojim domom, pisarno, kmetijo itd. |
| Specifikacije | https://reolink.com/product/argus-series-b420/?srsltid=AfmBOor45Z8BFfIH2d6e4VJ3cL7F4lNE5xKhbMCsfGm-KMPryzfxpQRE |
| Namen uporabe | Kamere za osnovno uporabo |
| Namen uporabe dodatno | B420+Solarni panel 3W |
| Senzor kamere | 3 MP |
| Senzor kamere dodatno | 1/2,7-palčni CMOS senzor |
| Ločljivost kamere | od FHD do 4K |
| Ločljivost kamere dodatno | 2304 x 1296 (3 milijone slikovnih pik) |
| Reža za spominsko kartico | da, do 128Gb microSD |
| Tip kamere | Vrtljiva |
| Tip kamere dodatno | Kot obračanja: 355°, nagib: 140° |
| Povezava kamere | Wi-fi |
| Povezava kamere dodatno | IEEE 802.11 b/g/n, 2,4 GHz |
| Napajanje kamere | napajanje z baterijo |
| Napajanje kamere dodatno | da, napajanje z solarnim panelom |
| Montaža kamere | Zunanja |
| Montaža kamere dodatno | vremensko odporna po standardu IP64 |
| Vgrajen IR senzor | Do 10 metrov; LED: 6 kosov/0,8 W/850 nm (samodejno preklapljanje z IR-cut filtrom) |
| Vgrajen mikrofon | da, in zvočnik za dvosmerno komunikacijo |
| Senzorika | PIR zaznavanje; zaznavanje oseb; zaznavanje vozil, Nastavljivo do 10 m |
| Shranjevanje posnetkov | spominska kartica ali v oblaku |









