Reolink Ip Kamera Floodlight Elite PRO F760P, 16MP, 4K, vidni kot 180°, Reflektor 2800 lumnov, Ai
Profesionalna pametna 4K PoE zunanja kamera s 180° panoramo in dvojnim reflektorjem Reolink Elite Pro Floodlight PoE je brezkompromisna varnostna rešitev za popolno osvetlitev in nadzor velikih zunanj..
- Brez DDV: 194,70€
- Blagovne znamke Reolink
- Šifra: AVT174960
- Proizvajalčeva koda: PCDUOB8K05
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: PCDUOB8K05
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Dodatne informacije | Barvni nočni vid:Z reflektorjem: 17 W/3000~6500 K/2800 lumnov |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Osnovne informacije | Iskanje videoposnetkov z umetno inteligenco |
| Specifikacije | https://reolink.com/product/elite-pro-floodlight-poe/?srsltid=AfmBOoq1xnPJ7xiiR5dCPP24J6i72mTH-jQ3R-gk9Tp8WJ9nF5Wn1Lj9 |
| Namen uporabe | Kamere za osnovno uporabo |
| Namen uporabe dodatno | Elite Pro Floodlight PoE F760P |
| Senzor kamere | 12 MB |
| Senzor kamere dodatno | 16MP, 1/2,7-palčni CMOS senzorji/Leča:f=2,8 mm F=1,6, z IR rezom |
| Ločljivost kamere | od FHD do 4K |
| Ločljivost kamere dodatno | 7680 × 2160 (16 milijonov slikovnih pik) |
| Reža za spominsko kartico | Podpora za mikro SD kartico z največ 512 GB |
| Tip kamere | Panoramska |
| Tip kamere dodatno | Vidno polje:Vodoravno: 180°;Navpično: 55° |
| Povezava kamere | Lan |
| Povezava kamere dodatno | En 10M/100Mbps; RJ45 |
| Napajanje kamere | PoE |
| Napajanje kamere dodatno | IEEE 802.3at, 48V aktivno |
| Montaža kamere | Zunanja |
| Montaža kamere dodatno | odporna po standardu IP66 |
| Vgrajen IR senzor | 30 metrov (samodejno preklapljanje z IR-cut filtrom) |
| Vgrajen mikrofon | Vgrajen mikrofon in zvočnik za dvosmerno komunikacijo |
| Senzorika | Zaznavanje gibanja; Zaznavanje oseb/Zaznavanje vozil/Zaznavanje živali, Snemanje s sprožitvijo gibanja (privzeto); Načrtovano snemanje, snemanje 24/7 |
| Shranjevanje posnetkov | Reolink NVR, Spominska kartica ali Oblak |








