Reolink Ip Kamera TrackFlex Floodlight F850P, 8MP, 4K, 3000 lumnov reflektor, 30M IR, 6x zoom, Ai
Pametna 4K WiFi PTZ zunanja kamera z dvojno lečo, močnimi reflektorji in hibridnim sledenjem Reolink TrackFlex Floodlight F850P WiFi postavlja nove standarde za varovanje velikih zunanjih površin. Opr..
- Brez DDV: 176,00€
- Blagovne znamke Reolink
- Šifra: AVT174961
- Proizvajalčeva koda:
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Dodatne informacije | 3000-lumnski zatemnilni reflektorji, Samodejno sledenje z umetno inteligenco |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Osnovne informacije | dostop do kamere:Največ 20 uporabnikov (1 administrator in 19 uporabnikov); |
| Specifikacije | https://reolink.com/product/trackflex-floodlight-wifi/?srsltid=AfmBOorL_tfIDWkLPcim82LgVwHJdR_o4LUwjjpJOzWGEpu1j4duzF13 |
| Namen uporabe | Kamere za osnovno uporabo |
| Namen uporabe dodatno | TrackFlex Floodlight F850P |
| Senzor kamere | 8 MP |
| Senzor kamere dodatno | 1/3" + 1/2,8" CMOS senzorji, Leča:f=2,8 mm fiksno, F=1,6; f=8 mm fiksno, F=1,6, 6-kratni hibridni zoom |
| Ločljivost kamere | od FHD do 4K |
| Ločljivost kamere dodatno | 3840 × 2160 (8 MP)/1920 × 1080 (2 MP) |
| Reža za spominsko kartico | Podpira microSD kartico z največ 512 GB |
| Tip kamere | Vrtljiva |
| Tip kamere dodatno | Kot obračanja: 355°, nagib: 50°, vidno polje:Širokokotni objektiv: 104° vodoravno, 60° navpično Teleobjektiv: 38° vodoravno, 21° navpično |
| Povezava kamere | Lan |
| Povezava kamere dodatno | da |
| Napajanje kamere | PoE |
| Napajanje kamere dodatno | AC 100V~240V, 50~60Hz/DC 5V?2A |
| Montaža kamere | Zunanja |
| Montaža kamere dodatno | Vremensko odporna IP66 |
| Vgrajen IR senzor | Do 30 metrov; LED: 2 kosa/850 nm (samodejno preklapljanje z IR-cut filtrom) |
| Vgrajen mikrofon | Vgrajen mikrofon in zvočnik za dvosmerno komunikaijo |
| Senzorika | Zaznavanje gibanja; Zaznavanje oseb/vozil/živali/Snemanje s sprožitvijo gibanja (privzeto); načrtovano snemanje; snemanje 24/7 |
| Shranjevanje posnetkov | Združljiv z modeli PoE in Wi-Fi NVR, Reolink Hub, FTP/NAS, Lokalno iskanje videoposnetkov z umetno inteligenco brez naročnine |









