Vgr. plošča Electrolux z integrirano napo ECC83410CT, Saphir Matt
SaphirMatt® SE kuhalne plošče so trajno elegantne s svojo gladko mat črno površino. Zasnova se odlično poda v vsako kuhinjo in dlje časa ohrani svoj videz. Je do 3-krat bolj odporna proti praskam kot ..
- Brez DDV: 1.050,00€
- Blagovne znamke Electrolux
- Šifra: AVT174962
- Proizvajalčeva koda: ECC83410CT
- Razpoložljivost: Ni zaloge
- Podatkovni list: Fiche_2607615.pdf
Oznake: ECC83410CT
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Podatkovni list: Fiche_2607615.pdf
- Energetska izkaznica:

| Default | |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | 2 x maščobni filter, energijski razred nape A+, glasnost 66 dB, razred učinkovitosti maščobnega filtra B |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Mere (Š x V x G) | Š x G: 800 x 510 mm |
| Osnovne informacije | funkcija otroške ključavnice, samodejno varnostno stikalo za izklop, indikator za nasičenost filtra za maščobo, indikator za nasičenost ogljikovega filtra |
| Specifikacije | https://www.electrolux.si/kitchen/cooking/cooker-hoods/combo-hob-hood/ecc83410ct/ |
| Teža | 17,34 kg |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/rangehoods/Fiche_2607615_SL.pdf |
| Namestitev kuhalne plošče | Vgradna |
| Vrsta kuhalne plošče | indukcija |
| Število kuhališč | 4 |
| Širina | 80 cm |
| Upravljanje | na dotik |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/rangehoods/Label_2607615.pdf |






