Reolink Home Hub 1 Lite, podpora do 8 kamer, Ai podpora, 2,4 GHz/5 GHz Wi-FI
Kompaktna pametna osrednja postaja za lokalno shranjevanje in upravljanje kamer Reolink Home Hub 1 Lite je popolno srce vašega domačega varnostnega sistema. Ta kompaktna naprava deluje kot lokalni cen..
- Brez DDV: 42,56€
- Blagovne znamke Reolink
- Šifra: AVT174963
- Proizvajalčeva koda:
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Dodatne informacije | Priporočene baterijske in 220V kamere Serije E in Lumus |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Osnovne informacije | Ai Pametno predvajanje/hitra zgodovina dogodkov |
| Specifikacije | https://reolink.com/gb/product/home-hub-mini/ |
| Namen uporabe | Kamere za osnovno uporabo |
| Namen uporabe dodatno | HUB 1 Lite |
| Senzor kamere | 12 MB |
| Senzor kamere dodatno | podpira kamere do 12MP |
| Ločljivost kamere | od FHD do 4K |
| Ločljivost kamere dodatno | da |
| Reža za spominsko kartico | podpira microSD kartica do 1 TB |
| Tip kamere | Snemalniki NVR/kompleti |
| Tip kamere dodatno | vgrajen zvočnik/sirena do 110 dB |
| Povezava kamere | Lan |
| Povezava kamere dodatno | Wi-Fi 2,4/5 GHz/10M/100M bitni RJ45 vhod za WAN |
| Napajanje kamere | priložen 220V adapter |
| Napajanje kamere dodatno | da/DC 12V/1A |
| Montaža kamere | Notranja |
| Montaža kamere dodatno | da |
| Vgrajen IR senzor | / |
| Vgrajen mikrofon | / |
| Senzorika | / |
| Shranjevanje posnetkov | na spominsko kartico |








