Vgr. plošča Electrolux z integrirano napo ECC63410CB
Svoboda načrtovanja kuhinje: kombinirajte hitrost, zmogljivost in učinkovitost indukcijske kuhalne plošče z vgrajeno napo, da si jo lahko postavite na poljubno mesto. Preprosto pritisnite gumb Bridge,..
- Brez DDV: 815,72€
- Blagovne znamke Electrolux
- Šifra: AVT174964
- Proizvajalčeva koda: ECC63410CB
- Razpoložljivost: Ni zaloge
- Podatkovni list: Fiche_2623801.pdf
Oznake: ECC63410CB
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Podatkovni list: Fiche_2623801.pdf
- Energetska izkaznica:

| Default | |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | zračni odvod 22 cm, razred energijske učinkovitosti: A+, razred učinkovitosti maščobnega filtra: B, priložena 2x maščobna filtra |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Mere (Š x V x G) | Š x G: 580 x 510 mm |
| Osnovne informacije | funkcija otroške ključavnice, samodejno varnostno stikalo za izklop, indikator za nasičenost filtra za maščobo, indikator za nasičenost ogljikovega filtra |
| Specifikacije | https://www.electrolux.si/kitchen/cooking/cooker-hoods/combo-hob-hood/ecc63410cb/ |
| Teža | 16 kg |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/rangehoods/Fiche_2623801_SL.pdf |
| Namestitev kuhalne plošče | Vgradna |
| Vrsta kuhalne plošče | indukcija |
| Število kuhališč | 4 |
| Širina | 60 cm |
| Upravljanje | na dotik |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/rangehoods/Label_2623801.pdf |







