Vgradna plošča Electrolux EIS62453IT, SaphirMatt
Indukcijska kuhalna plošča 700 SenseBoil® pazi na vrenje vode. Samodejno prilagodi nastavitve temperature, tako da oceni, kdaj se voda bliža vrelišču, in močno vrenje zmanjša na mirno. Tako se lahko o..
- Brez DDV: 452,61€
- Blagovne znamke Electrolux
- Šifra: AVT174966
- Proizvajalčeva koda: EIS62453IT
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: EIS62453IT
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Barva | Črna |
| Dodatne informacije | varovalo kuhalne plošče, zvočni signal, z možnostjo izklopa, programska ura, 3 stopenjski prikaz preostale toplote, dolžina kabla 1,5 m |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Mere (Š x V x G) | Š x G: 580 x 510 mm |
| Osnovne informacije | indukcijska kuhališča s funkcijo povečanja moči, zaznavanje posode, zaklepanje tipk, zaklepnaje za varnost otrok |
| Specifikacije | https://www.electrolux.si/kitchen/cooking/hobs/induction-hob/eis62453it/ |
| Teža | 10,9 kg |
| Namestitev kuhalne plošče | Vgradna |
| Vrsta kuhalne plošče | indukcija |
| Število kuhališč | 4 |
| Širina | 60 cm |
| Upravljanje | na dotik |





