Reolink IP Kamera Argus serija B330 5MP, Zunanja, Baterijska, Barvni nočni vid, Wi-fi, SP panel Lite
Reolink Argus Series B330 s 3W Solarnim Panelom – Popolnoma brezžična 5MP varnost Iščete zanesljivo varnostno rešitev brez vlečenja kablov? Reolink Argus Series B330 (z izboljšanim 3W solarnim panelom..
- Brez DDV: 52,64€
- Blagovne znamke Reolink
- Šifra: AVT174978
- Proizvajalčeva koda: BWC5MP01SPW
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: BWC5MP01SPW
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Default | |
| Dodatne informacije | Priložen solar panel Lite 3W |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Osnovne informacije | Takojšnja e-poštna opozorila in potisna obvestila |
| Namen uporabe | Kamere za osnovno uporabo |
| Namen uporabe dodatno | brezžična zunanja baterijska varnostna kamera |
| Senzor kamere | 5 MP |
| Senzor kamere dodatno | 2880 x 1620 resolucija, 16x digitalni zoom |
| Ločljivost kamere | od FHD do 4K |
| Ločljivost kamere dodatno | video format H.264, kot zaznavanja 100° vodoravno |
| Reža za spominsko kartico | da, podpora do 256 Gb MicroSD spominsko kartico |
| Tip kamere | Fiksna |
| Tip kamere dodatno | / |
| Povezava kamere | Wi-fi |
| Povezava kamere dodatno | povezava preko 2.4 Ghz/5 Ghz |
| Napajanje kamere | napajanje z baterijo |
| Napajanje kamere dodatno | Baterija 6000mAh/sončno napajanje, priložen Reolink Solar Panel LITE 3W |
| Montaža kamere | Zunanja |
| Montaža kamere dodatno | Odporen na vremenske vplive s certifikatom IP65 |
| Vgrajen IR senzor | da, nočno BARVNO snemanje do 10m, osvetilitev z reflektorjem 230 lumnov |
| Vgrajen mikrofon | da, dvosmerni zvok z vgrajenim zvočnikom |
| Senzorika | Razdalja zaznavanja PIR nastavljivo do 10m, sirena |
| Shranjevanje posnetkov | Podpira Reolink Cloud (na voljo v nekaterih državah) |









