Vgr. vinska vitrina CANDY CCVB 30/1, 19 st.
Vgradna hladilna vitrina Candy CCVB 30-1 iz linije DiVino ima kapaciteto za hlajenje 19 steklenic vina. Dopolnite svoje obroke z idealno izbiro vina za vsako priložnost in uživajte ob kozarcu v družin..
- Brez DDV: 357,22€
- Blagovne znamke Candy
- Šifra: AVT157103
- Proizvajalčeva koda: 34901207
- Razpoložljivost: Na zalogi
- Podatkovni list: Fiche_318388.pdf
Oznake: 34901207
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Podatkovni list: Fiche_318388.pdf
- Energetska izkaznica:

| Default | |
| Dodatne informacije | Digitalni zaslon. Sistem za zmanjševanje vibracij. Samodejno odtajanje.Zamenljiva smer vrat. Po višini nastavljive noge. |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Garancija v mesecih dodatno | Podaljšanje jamstva na skupno 5 let z registracijo na: https://www.candy-home.com/sl_SI/podaljsanje-garancije/. |
| Mere (Š x V x G) | 295 x 813 x 562 mm |
| Mere (Š x V x G) dodatno | Mere vgradne niše: 305 x 813 x 570 mm |
| Namestitev vinske omarice | Vgradna |
| Osnovne informacije | Vlažnost med 50% in 80%. Barva: črna. |
| Teža | 28 kg |
| Namestitev vinske omarice dodatno | Vgradna ali prostostoječa vinska vitrina iz linije DiVino. |
| Število temperaturnih področij | Enopodročna |
| Število steklenic 0,75l | 19 |
| Energetski razred | F |
| Temperatura hlajenja | 5-18°C |
| Glasnost | 39 dB |






