Hladilnik CANDY CHCS 514EX, 151 cm, E
Prostostoječi hladilnik Candy z zamrzovalnikom spodaj CHCS 514 EX se uvršča v E energijski razred in ima prostornino 138 l v hladilnem in 69 l v zamrzovalnem predelu. Hladilnik ima 3 steklene police, ..
- Brez DDV: 317,10€
- Blagovne znamke Candy
- Šifra: AVT160257
- Proizvajalčeva koda: 34004840
- Razpoložljivost: Na zalogi
- Podatkovni list: Fiche_454604.pdf
Oznake: 34004840
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Podatkovni list: Fiche_454604.pdf
- Energetska izkaznica:

| Default | |
| Dodatne informacije | Steklene police. LED osvetlitev notranjosti. Integriran ročaj. Barva: Inox |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Garancija v mesecih dodatno | Podaljšanje jamstva na skupno 5 let z registracijo na: https://www.candy-home.com/sl_SI/podaljsanje-garancije/. |
| Teža | 44 kg |
| Vrsta hladilnika | Prostostoječi |
| Barva hladilnika | Inox |
| Energetski razred | E |
| Poraba energije na 100 ciklov sušenja | 205 kWh |
| Višina | 131 cm do 160 cm |
| Letna poraba energije | 205 kWh |
| Prostornina hladilnika | 101 l do 160 l |
| Višina dodatno | 151 cm |
| Prostornina hladilnika dodatno | 138 l |
| Prostornina zmrzovalnika | 61 l do 100 l |
| Položaj zamrzovalnika | spodaj |
| Prostornina zmrzovalnika dodatno | 69 l |
| Glasnost | 40 dB |
| Ledomat ali dozirnik za vodo | Brez |
| Shranjevanje ob izpadu električne energije | DA |
| Možnost menjave odpiranja vrat | DA |
| Shranjevanje ob izpadu električne energije dodatno | do 14 h |
| Dimenzije (Š x V x G) | 550X1510X580 mm |
| Zmogljivost zamrzovanja | 3,2 kg/24h |
| Možnost menjave odpiranja vrat dodatno | Smer odpiranja vrat: desno. Spremenljiva smer odpiranja vrat. |
| Samodejno odtajevanje | NE |
| Samodejno odtajevanje dodatno | Samodejno odtajanje hladilnega predela. Ročno odtajanje zamrzovalnega predela. |


