Vinska vitrina CANDY CWC 150 EM/NF, 41 st.,84,5 cm
Vinska vitrina Candy CWC 150 EM/NF iz linije DiVino ima kapaciteto za hlajenje 41 (0,75l) steklenic. Candy se je pri oblikovanju vinskih vitrin DiVino posebej posvetil slogu in tehnologiji. Elegantna ..
- Brez DDV: 201,07€
- Blagovne znamke Candy
- Šifra: AVT168484
- Proizvajalčeva koda: 34005608
- Razpoložljivost: Na zalogi
- Podatkovni list: Fiche_1815847.pdf
Oznake: 34005608
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Podatkovni list: Fiche_1815847.pdf
- Energetska izkaznica:

| Default | |
| Dodatne informacije | Spremenljiva smer odpiranja vrat, prilagodljiva višina. |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Garancija v mesecih dodatno | Podaljšanje jamstva na skupno 5 let z registracijo na: https://www.candy-home.com/sl_SI/podaljsanje-garancije/. |
| Mere (Š x V x G) | 490 x 845 x 545 mm |
| Namestitev vinske omarice | Samostoječa |
| Osnovne informacije | 6+2 polic, kromirani nosilci, LED osvetlitev, Wifi povezljivo. |
| Teža | 29 kg |
| Število temperaturnih področij | Enopodročna |
| Število steklenic 0,75l | 41 |
| Energetski razred | G |
| Temperatura hlajenja | 7-18°C |
| Glasnost | 39 dB |








