Hladilnik CANDY CNOQ2S58EW, 85 cm, E
Prostostoječi enovratni hladilnik z zamrzovalnikom Candy CNOQ2S58EW ima prostornino 100 l v hladilnem predelu in 14 l v zamrzovalnem predelu. Hladilnik ima dve stekleni polici, predal za sadje in zele..
- Brez DDV: 183,58€
- Blagovne znamke Candy
- Šifra: AVT171548
- Proizvajalčeva koda: 34005879
- Razpoložljivost: Ni zaloge
- Podatkovni list: Fiche_2201795.pdf
Oznake: 34005879
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Podatkovni list: Fiche_2201795.pdf
- Energetska izkaznica:

| Default | |
| Dodatne informacije | Št. polic v hladilnem delu: 2. Št. polic na vratih hladilnika: 3. Št. predalov v hladilnem delu: 1. |
| Dodatne informacije dodatno | Steklene police s sivo obrobo. LED osvetlitev notranjosti. Integriran ročaj. Barva: Bela. |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Garancija v mesecih dodatno | Podaljšanje jamstva na skupno 5 let z registracijo na: https://www.candy-home.com/sl_SI/podaljsanje-garancije/. |
| Specifikacije | https://www.candy-home.com/sl_SI/hladilniki/34005879/cnoq2s58ew/ |
| Teža | 28 kg |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/refrigeratingappliances2019/Fiche_2201795_SL.pdf |
| Vrsta hladilnika dodatno | Hladilnik pultne višine Candy |
| Vrsta hladilnika | Prostostoječi |
| Barva hladilnika | Bela |
| Energetski razred | E |
| Poraba energije na 100 ciklov sušenja | 139 kWh |
| Višina | do 99 cm |
| Letna poraba energije | 139 kWh |
| Prostornina hladilnika | do 100 l |
| Višina dodatno | 85 cm |
| Prostornina hladilnika dodatno | 100 l |
| Prostornina zmrzovalnika | 6 l do 20 l |
| Položaj zamrzovalnika | zgoraj |
| Prostornina zmrzovalnika dodatno | 14 l |
| Glasnost | 37 dB |
| Ledomat ali dozirnik za vodo | Brez |
| Shranjevanje ob izpadu električne energije | DA |
| Možnost menjave odpiranja vrat | DA |
| Shranjevanje ob izpadu električne energije dodatno | Do 10 h. |
| Dimenzije (Š x V x G) | 545 x 850 x 562 mm |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/refrigeratingappliances2019/Label_2201795.pdf |
| Zmogljivost zamrzovanja | 2 kg/24h |
| Digitalni inverterski motor | - |
| Možnost menjave odpiranja vrat dodatno | Smer odpiranja vrat: desno. Spremenljiva smer odpiranja vrat. |
| Samodejno odtajevanje | - |








