Sušilni stroj CANDY GDL 8N1B-S, 8 kg, E
Novi Candy ProDry 300 sušilni stroj GDL 8N1B-S z zmogljivostjo sušenja 8 kg in toplotno črpalko se uvršča v E energijski razred. Za sušenje ponuja 16 različnih programov, od tega je 7 hitrih, ki manjš..
- Brez DDV: 391,33€
- Blagovne znamke Candy
- Šifra: AVT173605
- Proizvajalčeva koda: 31102978
- Razpoložljivost: Ni zaloge
- Podatkovni list: Fiche_2339482.pdf
Oznake: 31102978
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Podatkovni list: Fiche_2339482.pdf
- Energetska izkaznica:

| Default | |
| Dodatne informacije | 16 programov sušenja/ 7 hitrih. Nastavljiva stopnja sušenja. |
| Dodatne informacije dodatno | Woolmark certifikat. |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Garancija v mesecih dodatno | Podaljšanje jamstva na skupno 5 let z registracijo na: https://www.candy-home.com/sl_SI/podaljsanje-garancije/. |
| Mere (Š x V x G) | 600 x 850 x 590 mm |
| Specifikacije | https://www.candy-home.com/sl_SI/susilni-stroji/31102978/gdl-8n1b-s/ |
| Teža | 44 kg |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/tumbledryers20232534/Fiche_2339482_SL.pdf |
| Zmogljivost sušenja | 8 kg |
| Razred energijske učinkovitosti sušenja | E |
| Inverter motor | Ne |
| Poraba energije na 100 ciklov sušenja | 138 kWh |
| Toplotna črpalka | Da |
| Zamik vklopa | Da |
| Zamik vklopa dodatno | 0-24h |
| Varovalo za otroke | - |
| Posebni programi | Tehnologija AI Smart Move. Soft Touch. Funkcija lahko likanje. |
| Glasnost v db(A) | 62 |
| Upravljanje na daljavo | Ne |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/tumbledryers20232534/Label_2339482.pdf |





