Sušilni stroj CANDY BS H8N4B-S, 8 kg, B
Candy ProDry 700 sušilni stroj BS H8N4B-S z zmogljivostjo sušenja 8 kg in toplotno črpalko se uvršča v B energijski razred. Za sušenje ponuja 16 različnih programov, nastavite pa lahko tudi stopnjo su..
- Brez DDV: 592,73€
- Blagovne znamke Candy
- Šifra: AVT173607
- Proizvajalčeva koda: 31102940
- Razpoložljivost: Na zalogi
- Podatkovni list: Fiche_2265473.pdf
Oznake: 31102940
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Podatkovni list: Fiche_2265473.pdf
- Energetska izkaznica:

| Default | |
| Dodatne informacije | Spremenljiva smer odpiranja vrat. Posoda za vodo zgoraj. |
| Dodatne informacije dodatno | Woolmark certifikat. |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Garancija v mesecih dodatno | Podaljšanje jamstva na skupno 5 let z registracijo na: https://www.candy-home.com/sl_SI/podaljsanje-garancije/. |
| Mere (Š x V x G) | 596 x 850 x 652 mm |
| Mere (Š x V x G) dodatno | Volumen bobna: 125l. |
| Specifikacije | https://www.candy-home.com/sl_SI/susilni-stroji/31102940/bs-h8n4b-s/ |
| Teža | 51 kg |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/tumbledryers20232534/Fiche_2265473_SL.pdf |
| Zmogljivost sušenja | 8 kg |
| Razred energijske učinkovitosti sušenja | B |
| Inverter motor | Da |
| Poraba energije na 100 ciklov sušenja | 85 kWh |
| Toplotna črpalka | Da |
| Zamik vklopa | Da |
| Zamik vklopa dodatno | 0-24h |
| Varovalo za otroke | - |
| Posebni programi | Tehnologija AI Smart Move. Sistem Active Scent. Nastavljiva stopnja sušenja. |
| Glasnost v db(A) | 63 |
| Posebni programi dodatno | Funkcija lahko likanje. Funkcija Memory. |
| Upravljanje na daljavo | Da |
| Upravljanje na daljavo dodatno | Wi-Fi/Bluetooth povezljivost preko aplikacije hOn. |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/tumbledryers20232534/Label_2265473.pdf |






