Hladilnik CANDY CNCQ2T518EX, 182,5 cm, E
Fresco 300 je popolnoma nov Candy hladilnik z zamrzovalnikom spodaj, ki se zlahka prilega vsakemu kuhinjskemu slogu. Prostostoječi hladilnik CNCQ2T518EX se ponaša s tehnologijo No Frost, ki preprečuje..
- Brez DDV: 340,28€
- Blagovne znamke Candy
- Šifra: AVT173612
- Proizvajalčeva koda: 34005806
- Razpoložljivost: Na zalogi
- Podatkovni list: Fiche_2018095.pdf
Oznake: 34005806
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Podatkovni list: Fiche_2018095.pdf
- Energetska izkaznica:

| Default | |
| Dodatne informacije | Tehnologija kroženja zraka Circle Fresh |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Garancija v mesecih dodatno | Podaljšanje jamstva na skupno 5 let z registracijo na: https://www.candy-home.com/sl_SI/podaljsanje-garancije/. |
| Specifikacije | https://www.candy-home.com/sl_SI/hladilniki/34005806/cncq2t518ex/ |
| Teža | 62 kg |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/refrigeratingappliances2019/Fiche_2018095_SL.pdf |
| Vrsta hladilnika | Prostostoječi |
| Barva hladilnika | Inox |
| Energetski razred | E |
| Višina | 180 cm do 189 cm |
| Letna poraba energije | 237 kWh |
| Prostornina hladilnika | 181 l do 200 l |
| Višina dodatno | 182,5 cm |
| Prostornina hladilnika dodatno | 197 l |
| Prostornina zmrzovalnika | 61 l do 100 l |
| Položaj zamrzovalnika | spodaj |
| Prostornina zmrzovalnika dodatno | 82 l |
| Glasnost | 38 dB |
| Ledomat ali dozirnik za vodo | Brez |
| Shranjevanje ob izpadu električne energije | 11 h |
| Možnost menjave odpiranja vrat | Da |
| Dimenzije (Š x V x G) | 545 x 1825 x 602 mm |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/refrigeratingappliances2019/Label_2018095.pdf |
| Zmogljivost zamrzovanja | 5 kg/24 h |
| Samodejno odtajevanje | Da |









