CANON i-SENSYS MF449X večfunkcijski tiskalnik
CANON i-SENSYS MF449X večfunkcijski tiskalnik MF449x ponuja vse – tiskanje, optično branje, kopiranje in faksiranje v eni elegantni napravi ter omogoča strog nadzor nad varnostjo in stroški prek Univ..
- Brez DDV: 476,54€
- Blagovne znamke Canon
- Šifra: ALS3742603
- Proizvajalčeva koda: 3514C005AA
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 3514C005AA
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
CANON i-SENSYS MF449X večfunkcijski tiskalnik
MF449x ponuja vse – tiskanje, optično branje, kopiranje in faksiranje v eni elegantni napravi ter omogoča strog nadzor nad varnostjo in stroški prek Universal Login Manager (ULM). Prilagodljivi upravljalni elementi poenostavijo upravljanje in naredijo uporabo še bolj prijazno za uporabnika.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: CANON i-SENSYS MF449X večfunkcijski tiskalnik
- Maksimalna dimenzija tiskanja: 76.2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max)
- Tehnologija tiskanja: Laser (monokromni)
- Vrsta naprave: Večfunkcijski tiskalnik
- Teža: 17,2 kg
- Mere( Š x V x G): 45.3 cm x 46.4 cm x 39.2 cm
- Povezljivost: Gigabit LAN, USB 2.0, Wi-Fi(n)
- Vrsta medija: Koverte, Oznake, Navaden papir, recikliran papir, tanek papir, papir visoke gramature, Razglednice
- Samodejno obojestransko tiskanje: Da (kopiranje) Da (tiskanje) Da (skeniranje)
- Največji priporočen obseg tiskanja: 80000 strani
- Podpora za AirPrint: Da
- Priporočeno mesečno število tiskov: 750 - 4000 strani
- Hitrost kopiranja: Do 38 ppm
- Največja ločljivost kopiranja: Do 600 x 600 dpi
- Hitrost tiskanja: Do 38 ppm
- Ločljivost tiskanja: Do 1200 x 1200 dpi
- Skeniranje: 600 x 600 dpi
- Izvirna velikost: 105 x 128 mm (min) - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max)
- Izvirna vrsta: Listi
- Kapaciteta podajalnika dokumentov: 50 listov
- Standardna kapaciteta papirja: 350 listov
- Kapaciteta ročnega podajalnika: 100 listov
- Kapaciteta izhodnih pladnjev: 150 listov
- Razpoložljivost povezav: Da
- Moč: AC 230 V (50/60Hz)
- Možnost faksiranja: Super G3 - navaden papir
- Največja hitrost prenosa faksa: 33.6 Kbps
- Ločljivosti faksa: 200 x 400 dpi, 200 x 100 dpi, 200 x 200 dpi, 400 x 400 dpi
- Značilnosti pisarniških naprav: iFAX, Tiskanje iz USB ključka, skeniranje na e-pošto, skener za FTP, skeniraj na računalnik, skeniranje na SMB, skeniraj v oblak
- Garancija: 12 mesecev
- Gpsr: Canon / Bovenkerkerweg 59 / Amstelveen / Nizozemska / Slovenia@cc.canon-europe.com
| Default | |
| Opis izdelka | CANON i-SENSYS MF449X večfunkcijski tiskalnik |
| Teža | 17,2 kg |
| Maksimalna dimenzija tiskanja | 76.2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Moč | AC 230 V (50/60Hz) |
| Tehnologija tiskanja | Laser (monokromni) |
| Povezljivost | USB, WiFi |
| Hitrost tiskanja | Do 38 ppm |
| Velikost zaslona | Večfunkcijski tiskalnik |
| Ločljivost tiskanja | Do 1200 x 1200 dpi |
| Mere( Š x V x G) | 45.3 cm x 46.4 cm x 39.2 cm |
| Največja ločljivost kopiranja | Do 600 x 600 dpi |
| Samodejno obojestransko tiskanje | Da (kopiranje) Da (tiskanje) Da (skeniranje) |
| Skeniranje | 600 x 600 dpi |
| Največja hitrost prenosa faksa | 33.6 Kbps |
| Vrsta medija | Koverte, Oznake, Navaden papir, recikliran papir, tanek papir, papir visoke gramature, Razglednice |
| Izvirna velikost | 105 x 128 mm (min) - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Ločljivosti faksa | 200 x 400 dpi, 200 x 100 dpi, 200 x 200 dpi, 400 x 400 dpi |
| Največji priporočen obseg tiskanja | 80000 strani |
| Izvirna vrsta | Listi |
| Standardna kapaciteta papirja | 350 listov |
| Hitrost kopiranja | Do 38 ppm |
| Kapaciteta podajalnika dokumentov | 50 listov |
| Podpora za AirPrint | Da |
| Priporočeno mesečno število tiskov | 750 - 4000 strani |
| Kapaciteta ročnega podajalnika | 100 listov |
| Kapaciteta izhodnih pladnjev | 150 listov |
| Razpoložljivost povezav | Da |
| Možnost faksiranja | Super G3 - navaden papir |
| Značilnosti pisarniških naprav | iFAX, Tiskanje iz USB ključka, skeniranje na e-pošto, skener za FTP, skeniraj na računalnik, skeniranje na SMB, skeniraj v oblak |
